• |
  • E-mail kontakt
RÝCHLY KONTAKT
MASIV spol. s r.o.
Lipová 93
974 09 Banská Bystrica

Tel./Fax: +421 48 414 30 21
Mobil: +421 903 503 395

E-mail: obchod@masiv.sk

PRODUKTY

Schodištia

Schodisko nie je len spojenie dvoch alebo viacerých úrovní, je to dominanta interiéru. Keby existoval jednoznačný a zaručený postup, ako vytvoriť najvhodnejšie interiérové schodisko, bolo by to príliš jednoduché, ale tým aj stereotypné. Práve množstvo rozmanitých variácií robí z konečného rozhodnutia pre schodisko niekedy vážny problém. Vtedy nastáva čas obrátiť sa na odborníkov. Naša spoločnosť ponúka projektovanie, výrobu a montáž celodrevených schodísk. Snažíme sa nájsť optimálne riešenie v danom priestore. Každé schodisko je individuálne podľa konkrétnych požiadaviek zákazníka. Váš priestor je inšpiráciou. Našim cieľom je nájsť spoločné riešenie Vašich predstáv.  

[zobraziť galériu]

Dvere

Drevo je najvhodnejší materiál pre výrobu dverí. Žiadny iný materiál sa svojimi vlastnosťami, kvalitou a životnosťou drevu nevyrovná. Pokiaľ uvažujete s inštaláciou drevených dverí, musíte na túto skutočnosť myslieť už pri spracovávaní projektu. Všetky technické záležitosti odporúčame konzultovať s pracovníkmi našej spoločnosti. Poradenstvo je bezplatné. Radi Vám ochotne poradíme s prípravou stavebných otvorov. V prípade nedostatku priestoru pre otváravé dvere, Vám ponúkneme iný spôsob riešenia, napr. posuvné alebo lamelové dvere. Ponúkame široký výber dverí s možnosťou úpravy odtieňu podľa predstáv zákazníka. Montáž dverných krídel a zárubní sa realizuje po dokončení finálneho povrchu podlahy. Naša ponuka zahŕňa aj protipožiarne uzávery. Veríme, že dokážeme uspokojiť Vaše požiadavky.

[zobraziť galériu]

Interiér

Zariaďovať interiér nie je až taká jednoduchá vec, ako sa zdá. Presvedčili sa o tom viacerí, keď to skúšali sami bez pomoci odborníkov. Je potrebné zosúladiť všetko počnúc podlahami, farbou stien až po nábytok a doplnky. Od svojho vzniku až po súčasnosť realizovala naša spoločnosť množstvo interiérov. Boli charakterizované vysokou náročnosťou spracovania a množstvom atypických, výnimočných riešení. Na základe Vašich predstáv a požiadaviek Vám navrhneme najlepšie riešenie interiéru domu, bytu či obchodných priestorov. Do našich zákaziek sa snažíme zakomponovať trendy a novinky v oblasti interiérovej tvorby. Nezabúdame ani na konzervatívnejších zákazníkov, ktorí dávajú prednosť štandardným, klasickým riešeniam.

[zobraziť galériu]